#1 2013-11-19 16:02:54

 Nozo

Administrator

Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 37
Punktów :   

W poszukiwaniu inspiracji...

Hej chłopaki!

Jak być może kojarzycie staram się składować moje wszystkie pliki muzyczne w jednym folderze - NozoAlbumie, właśnie niedawno przy okazji formatowania komputera i usunięciu kilku planktonów muzycznych powstał NozoAlbum IV!
Jest jeden problem - Wszystkie odsłony miały swoje okładki a fajność okładek miała tendencję rosnącą (od kiepski, przez śmieszny do rozwalającego umysł). Niestety nie mam  póki co żadnego wyraźnego pomysłu na czwartą okładkę.
Jeśli na coś wpadniecie dajcie znać proszę

Nozu


Punk's Not Dead!

Offline

 

#2 2014-01-14 17:19:35

Matiz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 13
Punktów :   

Re: W poszukiwaniu inspiracji...

Możesz wykorzystać ten obraz: http://www.google.pl/imgres?safe=off&es … =0&ndsp=18

Zamiast Boga wkleić twoją głowę, a każdy anioł będzie trzymał jakąś fajną gitarę. Tylko zwykły paint nie wystarczy...

Offline

 

#3 2014-01-14 22:22:47

 Nozo

Administrator

Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 37
Punktów :   

Re: W poszukiwaniu inspiracji...

To jest ciekawy pomysł!

Swoją drogą  - artykuł przy tym obrazku propaguje poglądy satanistyczne.


Punk's Not Dead!

Offline

 

#4 2014-01-14 22:42:46

 Arbuz

Użytkownik

Skąd: West Coast
Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 23
Punktów :   

Re: W poszukiwaniu inspiracji...

E tam, starczy i to dla nas wszystkich. Arbuz jest specem od obrazków i ich przerabiania. Mam wielkie doświadczenie w tych sprawach. Kursor to moja broń, a paint mą zbroją jest. Faceswapy to moja pasja, chętnie pokazałbym swoje portfolio z bycza$$em ale format czasami boli xD


Jestę katolę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.festivalparkopole.pun.pl www.minecraftrl.pun.pl www.streetofrace.pun.pl www.koty-i-psy-wojna-trwa.pun.pl www.winxclub.pun.pl